Polskie Towarzystwo Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu

  • 7048338-oscar-pistorius-900-625.jpg
  • DSC09742.jpg
  • slider-orthosis-449686_1280.jpg
  • slider-prosthetic-foot-2291027_1920.jpg

Portal Zintegrowany Informator Pacjenta poprzez wybór z listy rodzaju asortymentu umożliwia wyszukanie punktu zaopatrzenia w wyroby medyczne (zakłady ortopedyczne, sklepy medyczne) w danym regionie.

https://gsl.nfz.gov.pl/GSL/

Czytaj więcej...Każda osoba fizyczna należąca do Towarzystwa może aktywować dostęp do zamkniętego forum "Krajowego indeksu niedorzeczności" prowadzonego przez PTOiPr na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/ptoipr/

W przypadku pytań prosimy o kontakt z administratorem, pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny oraz środki pomocnicze reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29.05.2017 roku, zawierające szczegółowy wykaz wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie (pobierz) oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 września 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie (pobierz).

Czytaj więcej...

W celu uzyskania infomracji o dodatkowych możliwościach finansowania zakupu sprzętu ortopedyznego lub środka pomocniczego zachęcamy do zapoznania się z Portalem informacyjnym Systemu Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.

https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/

Wydarzenia


Uczestnictwo w Klastrach